П-729 Приміський Київ
Місто | Київ |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Приміський | ||
Маршрут № (альт.) |
П-729 |
||
Кінцеві зупинки • |
м. КИЇВ (М "ЛИБІДСЬКА") — с. ХОТІВ |
₴ 30.00 | |
Маршрут (прямий) → | м. КИЇВ (пл. Либідська (М "ЛИБІДСЬКА") - бульв. Дружби народів - пл. Деміївська (М "ДЕМІЇВСЬКА", Центральний автовокзал) - пр. Голосіївський - пл. Голосіївська (М "ГОЛОСІЇВСЬКА") - вул. Васильківська (М "ВАСИЛЬКІВСЬКА") - пр. Академіка Глушкова (М "ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР", автостанція "Південна", М "ІПОДРОМ") - пл. Одеська - вул. Академіка Заболотного) - с. Новосілки - смт Чабани - с. ХОТІВ | ||
Маршрут (зворотній) ← | с. ХОТІВ - смт Чабани - с. Новосілки - м. КИЇВ (вул. Академіка Заболотного - пл. Одеська - пр. Академіка Глушкова (М "ІПОДРОМ", автостанція "Південна", М "ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР") - вул. Васильківська (М "ВАСИЛЬКІВСЬКА") - пл. Голосіївська (М "ГОЛОСІЇВСЬКА") - пр. Голосіївський - пл. Деміївська - бульв. Дружби народів - пл. Либідська (М "ЛИБІДСЬКА")) | ||
Тип / Рухомий склад | АСВ | ||
Час роботи / Інтервал |
06:00 - 20:00
Ежедневно
|
15-30
хв |
|
Тривалість / Довжина | 00:50 |
17.10
км |
|
Останнє оновлення |
24.07.2022
расписание
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/2289 | ||
ID | 2289 |
Прямий маршрут:
Розклад руху маршруту №729 в робочі дні. З 15.06.2022 р.
с. Хотів | М "Либідська" |
6:00 | 6:40 |
6:15 | 7:00 |
6:37 | 7:30 |
7:00 | 7:55 |
7:30 | 8:25 |
7:40 | 8:40 |
8:13 | 9:10 |
8:26 | 9:30 |
8:40 | 9:55 |
9:15 | 10:25 |
9:45 | 10:55 |
10:15 | 11:25 |
10:45 | 11:55 |
11:15 | 12:25 |
11:45 | 12:55 |
12:15 | 13:25 |
12:45 | 13:55 |
13:15 | 14:25 |
13:45 | 14:55 |
14:15 | 15:25 |
14:45 | 15:55 |
15:15 | 16:25 |
15:45 | 16:55 |
16:15 | 17:25 |
16:45 | 17:55 |
17:15 | 18:25 |
17:45 | 18:55 |
18:15 | 19:25 |
19:10 | 20:00 |