RU
|
UA
Початок
Транспорт
Останнi оновлення
Додати маршрут
Перевiзники
Областi
Контакти
Про нас
Реклама
Кнопки
Досягнення
Партнери
Статті про транспорт
Історії про транспорт
Статьи партнеров
Маршрутка UA
Міський транспорт України
Редагувати маршрут
Розклад
Вид транспорту:
Причина изм.:
14.04.2018
Місто:
Маршрут № (альт.)
(
)
альт. маршрут, наприклад, автобуса
Тип машини
авт., М/А, АМВ, АСВ, АБВ, АОБВ
Вартість проїзду
грн.
Час роботи
-
/ інтервал
хв
Недельный график:
Ежедневно (Пн.-Вс.)
Тривалість / Довжина маршруту
/
км
Стоячих / усього місць
/
осіб
Русский
Українською
English
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Введіть маршрут,
розділяючи вулиці дефісом " - ".
Використовуйте скорочення:
вул., пр., пл., бульв.
СТАРОСЕННАЯ пл. (Автостанция "Привоз") - ж/д вокзал Одесса-Главная - пл. Привокзальная - ул. Пушкинская - ул. Большая Арнаутская - ул. Мечникова - ул. Богдана Хмельницкого - ул. Степовая - ул. Мельницкая - Ивановский путепровод - ул. Житомирская (ж/д пл. Житомирская) - ул. Просёлочная - Дальницкое шоссе - Тираспольское шоссе - Объездная дорога - ул. Магистральная - ул. Нескучная - ул. ОБНОРСКОГО
Зворотній маршрут
ул. ОБНОРСКОГО - ул. Горизонтальная - ул. Бородинская - ул. Нескучная - ул. Магистральная - Объездная дорога - Тираспольское шоссе - Дальницкое шоссе - ул. Просёлочная - ул. Житомирская (ж/д пл. Житомирская) - Ивановский путепровод - ул. Мельницкая - ул. Степовая - ул. Богдана Хмельницкого - ул. Малая Арнаутская - ул. Ришельевская - ул. Пантелеймоновская - ул. Водопроводная - СТАРОСЕННАЯ пл. (Автостанция "Привоз", ж/д вокзал Одесса-Главная)
Тэги:
разделитель - запятая
Два столба, Селекционный институт, Авангард, Поселок Дзержинского, Поселок железнодорожников, Дальние Мельницы
Коментар:
Наприклад, особливості даного маршруту, пільги, дія яких-небудь обмежень та ін.
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Старосінна пл. (Автостанція "Привоз") - зал. вокзал Одеса-Головна - пл. Привокзальна - вул. Пушкінська - вул. Велика Арнаутська - вул. Мечникова - вул. Богдана Хмельницького - вул. Степова - вул. Мельницька - Іванівський шляхопровід - вул. Житомирська (зал. пл. Житомирська) - вул. Просьолочна - Дальницьке шосе - Тираспольське шосе - Об'їзна дорога - вул. Магістральна - вул. Нескучна - вул. Обнорського
Зворотній маршрут
вул. Обнорського - вул. Горизонтальна - вул. Бородінська - вул. Нескучна - вул. Магістральна - Об'їзна дорога - Тираспольське шосе - Дальницьке шосе - вул. Просьолочна - вул. Житомирська (зал. пл. Житомирська) - Іванівський шляхопровід - вул. Мельницька - вул. Степова - вул. Богдана Хмельницького - вул. Мала Арнаутська - вул. Рішельєвська - вул. Пантелеймонівська - вул. Водопровідна - Старосінна пл. (Автостанція "Привоз", зал. вокзал Одеса-Головна)
Тэги:
разделитель - запятая
Два стовпи, Селекційний інститут, Авангард, Селище Дзержинського, Селище залізничників, Дальні Млини
Коментар
Початок - кінець маршруту
–
Маршрут
Зворотній маршрут
Тэги:
разделитель - запятая
Коментар
Ваші контактні дані
Ім'я:
Контактный тел.:
Эл.ящик:
Сайт:
Замечания
или
пожелания:
Я - Робот! (убрать галку если ты Человек)
Фирма
Директор
Юридический адрес
Эл.почта
Телефоны
Официальный сайт
Коментарий