Час відправлення з зупинок:- від Леруа Мерлен: 10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 / 20:00 / 21:00 / 22:30- м. Героїв Дніпра: 10:14 / 11:14 / 12:14 / 13:14 / 14:14 / 15:14 / 16:14 / 17:14 / 18:14 / 19:14 / 20:14 / 21:14 / 22:44- пр-т Героїв Сталінграда: 10:18 / 11:18 / 12:18 / 13:18 / 14:18 / 15:18 / 16:18 / 17:18 / 18:18 / 19:18 / 20:18 / 21:18 / 22:48- вул. Прирічна: 10:24 / 11:24 / 12:24 / 13:24 / 14:24 / 15:24 / 16:24 / 17:24 / 18:24 / 19:24 / 20:24 / 21:24 / 22:54- пр-т Оболонський: 10:26 / 11:26 / 12:26 / 13:26 / 14:26 / 15:26 / 16:26 / 17:26 / 18:26 / 19:26 / 20:26 / 21:26 / 22:56- м. Мінська: 10:29 / 11:29 / 12:29 / 13:29 / 14:29 / 15:29 / 16:29 / 17:29 / 18:29 / 19:29 / 20:29 / 21:29 / 22:59- вул. Богатирська: 10:33 / 11:33 / 12:33 / 13:33 / 14:33 / 15:33 / 16:33 / 17:33 / 18:33 / 19:33 / 20:33 / 21:33