Маршрутка UA

Общественный, коммунальный и городской транспорт Украины

Хонда СРВ та Хендай Туксон – в чому різниця?

Компактні кроссовери Honda CR-V та Hyundai Tucson являють собою принципово нові багатофункціональні сімейні автомобілі. Кожен з автовиробників помітно вдосконалив свої навики у напрямку застосування прогресивного обладнання, розширення практичних можливостей авто та покращення його цільових характеристик.  

Власне кажучи, Туксон та СРВ мають досить різні підходи до визначення пріоритетної аудиторії у своєму сегменті. Tucson більше підійде жителям передмістя або батькам, які вже виростили дітей та, живуть у своє задоволення. В свою чергу, CR-V створений ціленаправлено для сімей, що особливо помітно у його останньому поколінні.

Перш за все, Хендай Туксон 2016 року привертає увагу автомобілістів своїм ефектним та стильним зовнішнім виглядом. Всередині, авто приємно здивує витонченим та ексклюзивним виконанням салону. Зовсім іншу позицію займає більш практичний CR-V. Хоча, кабіна найновішого випуску цього автомобіля Honda, безперечно, має кращий дизайн та більш якісно оформлена, проте, йому притаманна очевидна схожість із більш габаритними побратимами Pilot та Odysseyу. З іншого боку, все залежить від того, що ви очікуєте отримати від автомобіля.

Кроссовер Хонда СРВ має значну перевагу у першочергових для покупця сімейного автомобіля параметрах - просторі сидіння та практичне багажне відділення. Дізнатися більше про нього ви зможете на сторінці https://automoto.ua/car/Honda/CR-V, та опинившись всередині Honda CR-V, не можливо не помітити його «розумне» облаштування. Передні пасажири оцінять м’які та зручні сидіння. Приємно здивують задні сидіння, які виявляться комфортними та просторими навіть для дорослих пасажирів. Їх особливістю є наявність петель, які дозволяють однією рукою скласти сидіння, для розширення площі багажника. Проте, навіть зі складеними сидіннями СРВ пропонує щедрий простір для розміщення багажу. Сам процес завантаження авто полегшує висота платформи, яка зараз стала нижчою. Що стосується Tucson – спинки сидінь можна повністю скласти та відрегулювати кут нахилу, та не зважаючи на це, його багажник не зможе похизуватися такою ж практичністю.

За кермом Honda CR-V та Hyundai Tucson

Жоден з цих автомобілів не надихне вас на довгі подорожі або, підкорення звивистих доріг на високих швидкостях. Проте, обидва - достатньо ефективні та економічні у повсякденному використанні. 185-сильний 4-циліндровий двигун Хонда СРВ, об’ємом 2,4 л., скооперований із варіатором. Цей силовий агрегат працює досить добре на помірній швидкості але не вражає при обгоні чи різкому запиті максимальної потужності. Натомість, Туксон може бути обладнаний або 2-літровим двигуном із 4-ма циліндрами, потужністю 164 к.с., або 4-циліндровим двигуном з турбонаддувом, який витискає 175 к.с. Незважаючи на більший вихід потужності, переважна кількість покупців віддають перевагу дешевшому Tucson SE з базовим двигуном, так як автоматична трансмісія з подвійним зчепленням (поєднана з турбодвигуном) може неприємно здивувати досить повільною відпорною реакцією.

CR-V з повним приводом демонструє досить хороші показники споживання палива – 9,05 л/100 км по місту, 7,13 л/100 км по автомагістралі - суто на передньому приводі, або 7,35 л/100 км у комбінації із повним приводом. Туксон SE, із базовим двигуном, досягає 10,23/7,59 л/100 км (місто/шосе). Хоча, версія Eco із двигуном 1.6T здатна подолати 100 км, використавши 9,05/7,13 (місто/шосе) літрів палива – кращий показник у своєму модельному ряді.

Хто виграв?

Тож, яким буде вердикт? Очевидно ці два автомобілі дуже схожі. Більшість автомобілістів погодяться, що Tucson виграє у відношенні комплектуючих та стилю. Проте, CR-V лідирує завдяки більш просторому салону та функціональності, задовольняючи потреби сім’ї трохи краще за свого суперника.