Маршрут Б-ЛМБ отменен! Будтьте внимательны.
БЛМБ
Безкоштовний
(Леруа Мерлен, Броварской просп. - ул. Регенераторная) Київ
Місто | Київ |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Безкоштовний | ||
Маршрут № (альт.) |
Б-ЛМБ (Леруа Мерлен, Броварской просп. - ул. Регенераторная) |
||
Кінцеві зупинки • |
«ЛЕРУА МЕРЛЕН», просп. Броварський, 3В — вул. Регенераторна (ЖК «Комфорт Таун») |
||
Маршрут (прямий) → | «Леруа Мерлен» - просп. Броварський (М "ЛІСОВА") - вул. Гната Хоткевича (М "ЧЕРНІГІВСЬКА") - просп. Юрія Гагаріна - Дарницька (Ленінградська) пл. - Харківське шосе – вул. Березнева – вул. Каунаська – вул. Регенераторна – вул. Тампере - бульв. Верховної Ради – вул. Будівельників - вул. Андрія Малишка (М "ДАРНИЦЯ") - Броварський просп. (М "ЛІСОВА") - «Леруа Мерлен» | ||
Маршрут (зворотній) ← | Такий само, як і прямий | ||
Тип / Рухомий склад | АСВ | ||
Час роботи / Інтервал |
10:00 - 20:45
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
75
хв |
|
Тривалість / Довжина | 00:55 |
10.70
км |
|
Особливості | Кільцевий. Безкоштовна розвозка відвідувачів будівельного гіпермаркету «Леруа Мерлен». | ||
Останнє оновлення |
26.02.2018
расписание
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/3337 | ||
ID | 3337 |
Прямий маршрут:
Зворотній маршрут:
"Леруа Мерлен" | 10:00 | 11:15 | 12:30 | 14:45 | 16:30 | 18:10 | 19:30 | 20:45 | 22:00 |
пл. Дарницька | 10:15 | 11:30 | 12:45 | 15:00 | 16:45 | 18:25 | 19:45 | 21:00 | |
вул. Березнева | 10:20 | 11:35 | 12:50 | 15:05 | 16:50 | 18:30 | 19:50 | 21:05 | |
вул. Регенераторна | 10:25 | 11:40 | 12:55 | 15:10 | 16:55 | 18:35 | 19:55 | 21:10 | |
вул. Будівельників | 10:35 | 11:50 | 13:05 | 15:20 | 17:05 | 18:45 | 20:05 | 21:20 | |
ст. м. "Дарниця" | 10:40 | 11:55 | 13:10 | 15:25 | 17:10 | 18:50 | 20:10 | 21:25 | |
вул. Андрія Малишка | 10:45 | 12:00 | 13:15 | 15:30 | 17:15 | 18:55 | 20:15 | 21:30 | |
ст. м. "Лісова" | 10:50 | 12:05 | 13:20 | 15:35 | 17:20 | 19:00 | 20:20 | 21:35 | |
"Леруа Мерлен" | 10:55 | 12:10 | 13:25 | 15:40 | 17:25 | 19:05 | 20:25 | 21:40 |
Маршрут Б-ЛМБ отменен! Будтьте внимательны.