Маршрут Б-ЛМП-О отменен! Будтьте внимательны.
БЛМП-О
Безкоштовний
Київ
Місто | Київ |
|
|
---|---|---|---|
Вид транспорту | Безкоштовний | ||
Маршрут № (альт.) |
Б-ЛМП-О |
||
Кінцеві зупинки • |
"Леруа Мерлен", вул. Полярна, 17а — ж/м ОБОЛОНЬ |
||
Маршрут (прямий) → | "Леруа Мерлен" - вул. Полярна - вул. Героїв Дніпра (М "ГЕРОЇВ ДНІПРА") - пр. Героїв Сталінграда - вул. Маршала Тимошенка - пл. Мінська (М "МІНСЬКА") - вул. Маршала Тимошенка - вул. Зої Гайдай - вул. Героїв Дніпра - вул. Полярна - "Леруа Мерлен" | ||
Маршрут (зворотній) ← | |||
Тип / Рухомий склад | АСВ | ||
Час роботи / Інтервал |
10:00 - 22:30
Ежедневно (Пн. - Вс.)
|
60
хв |
|
Тривалість / Довжина | 00:38 |
8.90
км |
|
Особливості | Кільцевий. Безкоштовна розвозка відвідувачів будівельного гіпермаркету «Леруа Мерлен». | ||
Останнє оновлення |
06.07.2017
схема маршрута
|
||
Пряме посилання | marshrutka.com.ua/3338 | ||
ID | 3338 |
Прямий маршрут:
Час відправлення з зупинок:
- від Леруа Мерлен: 10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 / 20:00 / 21:00 / 22:30
- м. Героїв Дніпра: 10:14 / 11:14 / 12:14 / 13:14 / 14:14 / 15:14 / 16:14 / 17:14 / 18:14 / 19:14 / 20:14 / 21:14 / 22:44
- пр-т Героїв Сталінграда: 10:18 / 11:18 / 12:18 / 13:18 / 14:18 / 15:18 / 16:18 / 17:18 / 18:18 / 19:18 / 20:18 / 21:18 / 22:48
- вул. Прирічна: 10:24 / 11:24 / 12:24 / 13:24 / 14:24 / 15:24 / 16:24 / 17:24 / 18:24 / 19:24 / 20:24 / 21:24 / 22:54
- пр-т Оболонський: 10:26 / 11:26 / 12:26 / 13:26 / 14:26 / 15:26 / 16:26 / 17:26 / 18:26 / 19:26 / 20:26 / 21:26 / 22:56
- м. Мінська: 10:29 / 11:29 / 12:29 / 13:29 / 14:29 / 15:29 / 16:29 / 17:29 / 18:29 / 19:29 / 20:29 / 21:29 / 22:59
- вул. Богатирська: 10:33 / 11:33 / 12:33 / 13:33 / 14:33 / 15:33 / 16:33 / 17:33 / 18:33 / 19:33 / 20:33 / 21:33
Маршрут Б-ЛМП-О отменен! Будтьте внимательны.